Nail Salon and Manicure

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 5
  • Dil İngilizce
  • Firma CPMTZ
Nail Salon and Manicure oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabil

Nail Salon and Manicure oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Nail Salon and Manicure oyununda ojelere düşkün olan ve tırnak süslemelerine karşı büyük bir ilgisi olan kızlarınız aradıkları her şeyi bulacaklar. Bu eğlenceli oyunda oje sürmek serbest istedikleri tırnak süslemelerini yapabilmeleri ve çılgınlar gibi eğlenmeleri serbest. Kızlarınız buna bayılacaklar.

Kızlarınız modelinin ellerine ilk olarak menüde bulunan özel bakım ürünler ile bakım yapacak ve onun tırnaklarına manikür yaparak istedikleri tırnak şeklini uygulayacaklar. Sonra da menüde bulunan rengarenk ojelerin bulunduğu renk paletinden istedikleri renkleri seçip sürecek ve istedikleri tırnak tasarımlarını onun tırnaklarına uygulayarak onun mükemmel ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Nail Salon and Manicure indir